Newsy

Afromental zagra przed Pharrellem Williamsem!

Warszawa 28.05.2014Już w czerwcu wystąpimy na jednej scenie z taki gigantami jak Earth Wind & Fire i Al McKay, oraz Paloma Faith i sam Pharrell Williams! Od tygodnia przygotowujemy specjalny set koncertowy na ten wieczór, zaprosiliśmy znane postaci polskiej sceny hip-hop. Kolejna próba już dzisiaj i jutro :) Więc jesteśmy podekscytowani! Zapraszamy serdecznie na Pepsi Arena w Warszawie już 20-go czerwca!

Więcej informacji pod adresem: http://www.stx-jamboree.com/pozytywne-wibracje-2014

 

Nowy projekt dla Litwy!

Warszawa 07.05Dziś wziąłem udział w bardzo ciekawym projekcie. W związku z przejęciem prezydentury w Unii Europejskiej przez Litwę, zostaliśmy zaproszeni do nagrania wideo, które pokazuje perkusistów ze wszystkich stolic państw, należących do UE. Kompozycja została napisana specjalnie na tą okazję, a film będzie zaprezentowany na ceremonii otwarcia i będzie wsparty przez grających na żywo muzyków Filharmonii Wileńskiej! Film znajdzie się oczywiście na mojej stronie ;)

 

"Układ zamknięty" - premiera 5 kwietnia!

Warszawa 04.03Już w kwietniu na ekrany kin wchodzi nowy film Ryszarda Bugajskiego. Miałem przyjemność uczestniczyć w nagraniach ścieżki dzwiękowej do tegoż filmu. Film będzie miał swoją premierę m.in. w Polsce, Angli, Irlandii.
Zapraszam do oglądnięcia materiały zza 
​kulis

"It's my life" - kamera perkusyjna.

Warszawa 20.02Kolejne nagranie ze studia Beatit.pl. Tym razem
zagrałem utwór z repertuaru naszego rodzimego
zespołu - Afromental. Piosenka "It's my life" jest
najnowszym singlem z ostatniej płyty zatytułowanej
"The B.O.M.B."

 

Jose i Tomek Torres - wywiad dla portalu Beatit.pl.

Warszawa 17.02Podczas ostatniego koncertu Jose Torres & Havana
Dreams w Poznaniu, odwiedziła nas ekipa Beatit.pl.
Oto pierwsza część obszernego wywiadu. 

Zapraszamy wkrótce na kolejne części.

 

Nowy projekt koncertowy Nataszy Urbanskiej.

Warszawa 15.01Jutro zaczynamy próby z nowym koncertowym składem Nataszy Urbańskiej. Kierownikiem muzycznym zespołu jest pianista Jan Smoczyński. Koncerty odbywać się będą na scenie Teatru Buffo przez parę dni każdego miesiąca. Będzie to materiał z nadchodzącej płyty Nataszy, a pierwsze koncerty będą również połączone z koncertem jubileuszowym z okazji 18-lecia występowania Nataszy w Teatrze Buffo.

Najbliższe koncerty już 18, 19 i 20 stycznia. Daty koncertów na pozostałe miesiące w sekcji "Concerts"


 

Szczegóły dotyczące koncertów oraz biletów, znajdziecie na stronach Teatru Buffo i na eBilet.pl. Mamy nadzieję, że spotkamy się z Wami pod sceną!

Bitwa perkusyjna z ekipą Beatit.

Poznan 2012Rok temu moj kolega Bartek Czerniachowski (perkusista m.in. Kasi Wilk) zaproponował, żebym przyjechał do nich razem pogra na bębnach. Opowiedział mi, że chcą stworzyć portal o polskich perkusistach. Pomysł bardzo przypadł mi do gustu, więc spakowałem graty i pojechałem na cały dzień perkusyjnej uczty. Spędziliśmy cały dzień grając wraz z Mackiem "Ślepym" Głuchowskim, który stworzył dla nas podkłady.Serdecznie polecam serwis www.beatit.pl i zapraszam do oglądnięcia WIDEO, które powstało w trakcie naszej "bitwy" :)

Witam serdecznie!

Warsaw 4.01

 

Cieszę się - Drogi Internauto - że znalazłeś tą stronę. Będę pisał tu o moich działaniach muzycznych, planowanych wydarzeniach i koncertach. Możesz również się ze mną skontaktować, jeśli masz jakieś pytania (dział CONTACT).Będę się starał, żeby informację były zawsze aktualne więc zaglądaj do mnie od czasu do czasu :) 


Życzę Wam wszystkiego dobrego w Nowym Roku i do usłyszenia!